درباره ما

امداد خودرو در سراسر جهان اهمیت فراوانی دارد امداد خودرو برای رفاء حال شهروندان و جلوگیری از حجم ترافیک سهم به سزایی داشته و نیز همواره کلی ترین و جامع ترین مشکل برای خدمات دهی و سرویس دهی برای خودروهای آسیب دیده از نظر تعمیراتی و نیز تصادفی و فرسوده را در سراسر جهان مخصوصاً ایران که مهمترین و سالم ترین امداد خودرو از لحاظ امداد آزاد و نیز امداد دولتی را دارا بوده. * امداد خودرو تهران هم در تعهدهایش نیز در جاده ها در کنار مردم چه در روزهای تعطیل و غیر تعطیل بصورت شبانه روزی در خدمت مردم عزیز می باشد . توانسته است رتبه خوبی در میان امدادها در تهران و شهرستان ها ایجاد کند. * امداد خودرو که شامل جرثقیل نیسان یدک کش می باشد و نیز این که باید بدانیم نقش نیسان جرثقیل نقش به سزایی اعم از این که توانسته مهم ترین بخش ترافیکی تصادفی در جاده های داخل شهری و بیرون شهری را حل کند و حمل و نقل خودرو سواری تا بالای 1 تن را به عهده گرفته و کمرشکنی برای ترافیک در جامعه ایران شده است. * نکته دیگری که در امداد خودروها وجود دارد تعمیرات سیاری که بصورت کلی و جزئی در محل ائم از خودروهای داخل خیابان و یا پارکینگ ها منازل و ادارات صورت گرفته این است خودروهای که نیاز به تعمیر دارن توسط خودروهای پراید و سمند و موتور امداد به کمک شهروندان می آید. * از دیگر خدمات دهی امداد خودروی تهران، امداد خود بر است که نقش به سزایی در حمل و نقل خودروهای سواری را دارا بوده که مهمترین آنها خودروهای نمایشگاهی و نیز خودروهای سفر و کم کارکرد می باشد. امداد خودروبر تهران خدمات ارائه شده ای: چون توانسته امتیاز بالای از حمل منظم و بدون خطر و کم نقص در جاده ها را به خود اختصاص دهد. امداد خودروبر نیز می تواند خدمات خود را در جابجایی خودروهای خارجی و ایرانی در تمام ایران که شامل گمرکها- نمایشگاه ها- نمایندگی ها- شماره گذاری ها و...ارائه دهد. *امداد خودرو تهران آمادگی دارد با تمام ارگانهای دولتی و غیر دولتی اعم از پارکینگها ی نیروی انتظامی و راهنمایی رانندگی- پارکینگ های شخصی و نیز بیمه و شرکت هایی که نیاز به نیسان یدکش برای جابجایی خودروهای سواری و خودروبر برای حمل مطمئن و سالم و کم نقص و امداد سیار را دارند خدمات خود را به صورت شبانه روزی ارائه دهند و نیز قرار داد لازم برای همکاری دو جانبه را به امضاء برساند.
* امدادخودرو تهران را می توان با ارزانترین قیمت برای جا به جایی خودرو شناخت * با امداد خودرو تهران در جاده های داخل شهر و بیرون شهر نخواهید ماند * امداد خودرو تهران در طول شبانه روز در طول سال و در ایام تعطیل مخصوصاً نوروز در کنار همه ی مردم می باشد. * شهروند گرامی لازم به ذکر است چنانچه خودروی شما به هر دلیلی دچار نقص فنی شد و قابل به حرکت نبود با شماره های امداد خودرو تهران تماس حاصل فرماید تا همکاران ما به صورت تلفنی مشاوره و دلیل خاموشی را مشخص و به صورت حضوری در کم ترین زمان لازم پیش شما حاضر شوند

emdadkhodrotehran.ir امدادخودرو و حمل خودرو چرخگیر جرثقیل نیسان یدک کش شبانه روزی09357979553 امدادخودرو و حمل خودرو چرخگیر جرثقیل نیسان یدک کش شبانه روزی09357979553 . .